rus
Киев
23:35
Вапняна антигрибкова штукатурка Bauwer
Вапняна антигрибкова штукатурка Bauwer - фото 1
Обновлено: 3 июня 2019, 08:32

Вапняна антигрибкова штукатурка Bauwer

170 грн/штука
Коробко Олег
менеджер по продажах
на Флагма с 5 мая 2014

Описание

Теплоізоляційна штукатурка Тепловер LIME Standard виготовлена на основі вапняного в’яжучого із теплоізоляційними мінеральними наповнювачами – перлітом та вермікулітом. Незамінний матеріал при влаштуванні внутрішньої теплоізоляції приміщень, балконів, віконних та дверних відкосів.
Матеріал володіє антибактеріальними властивостями, попереджає утворення різноманітних гибків та плісняви на стінах. Вапно здатне виступати природнім регулятором вологи та створювати здоровий мікроклімат в приміщенні. До складу теплоізоляційної суміші Тепловер Lime входить перліт. Це один з різновидів теплоізоляційних перлітових штукатурок. Матеріал має високу пористість і високу паро проникність. Така сукупність характеристик дозволяє використовувати даний продукт в якості санувальної штукатурки. Санувальна штукатурка запобігає утворенню висолів та за допомогою капілярного переносу вологи та високій паропроникності висушує поверхню та виводить надлишкову вологу. Вапняне в’яжуче ставить даний продукт в лінійку до повністю екологічних матеріалів.
Наноситься на адгезійний контактний шар – Набриск. Площа покриття не менше 80% поверхні.
Товщина нанесення від 10 мм до 30 мм.
Покривається паропроникною шпаклівкою Тепловер.
Рекомендована для внутрішнього утеплення стін та відкосів в складі системи утеплення Тепловер. Часто використовується на стінах старих будинків, приміщеннях підвального типу та архітектурних пам’ятках.
Має коефіцієнт теплопровідності — 0,12 Вт / (м • º К). Підвищена паропроникність матеріалу виключає можливість накопичення в шарі стінової конструкції чи перекриття надлишкової вологи, в результаті, унеможливлює утворення зон конденсації водяної пари по всій товщину шару теплоізоляції.
Об'ємна вага теплоізоляційного розчину — 400 кг/м³.
Для ручного та механізованого нанесення.
Вміст однієї упаковки сухої суміші дозволяє отримати не менше 25 літрів розчинової суміші та достатньо для покриття 1 м² товщиною в 25 мм.
Коефіцієнт термічної однорідності — 1.
Термін ефективної експлуатації системи утеплення на основі теплоізоляційних сумішей Тепловер — понад 25 років.

Номер объявления: 4056974   |  просмотров: 45  

Похожие объявления

8
120 грн/м.кв.
Запад Инвест, ОАО, Киев +15 объявлений
Выполняем штукатурные работы машинным способом. 220/380V Мы предлагаем: - Высококачественную маячную штукатурку (под обои); - Высокую скорость...
8
Цена по запросу
РОЮС, ООО, Киев +13 объявлений
СК «РОЮС» выполняет Штукатурку, Шпатлевку и Покраску машинным способом коммерческих помищений по всей Украине: - бизнес и торговые центры; -...
5
50.30 $/шт
Альта Вира, ООО, Киев +4119 объявлений
Свойства:устойчива к влаге и атмосферным воздействиям, обладает высокой паропроницаемостью (позволяет поверхности «дышать»), широкий ассортимент...
Показать еще
Свяжитесь с компанией
Коробко Олег
менеджер по продажах
По телефонам
Скажите, что нашли объявление на Флагма
Написать сообщение
Выбрать раздел
×
Вход в личный кабинет