ukr
Всі розділи
Київ
Вендинговый кофейный автомат Rheavendors Luce X2 Touch TV
Вендинговый кофейный автомат Rheavendors Luce X2 Touch TV - фото 1 Вендинговый кофейный автомат Rheavendors Luce X2 Touch TV - фото 2
Оновлено: 5 вересня 2018, 16:07

Вендинговый кофейный автомат Rheavendors Luce X2 Touch TV

2 200 /штука
Ucoffee Владимир
менеждер
,  Київ, UA
на Флагма з 15 липня 2015

Опис

Rheavendors Luce X2 Touch TV - перший з автоматів, що має активний інтерфейс і обладнаний активними онлайн-службами.
Інновація: На передніх дверцятах апарату розташований сенсорний 22-дюймовий екран.
Удосконалені можливості:
За допомогою сенсорного екрану можливо суттєво розширити потрібні налаштування. Оператори і споживачі можуть скористатися абсолютно новими можливостями інтерактивного вендінгу. Інтерфейс апарату здатний надати користувачам різну інформацію, можливо налаштувати програвання невеликих рекламних роликів або перегляд опису продукції. Апарат може бути налаштований у відповідності з певними особливостями місця, де він розташовується. Можливість його застосувати для просування і рекламування будь-якої продукції. Серед оснащення є аудіо-вихід, а також програмований датчик руху.
Версія Pro:
У версії «Professional» Luce X2 Touch TV оснащений професійним заварювальним вузлом Variflex, з можливістю дозування до 15 гр. зернової кави, що дозволяє готувати напої великого обсягу (до 300 мл) не втрачаючи якості!
Два види стаканчиків:
Вперше, в одній машині можна використовувати два види стаканчиків папір/пластик і різних розмірів: стаканчики на 300 мл для капучино і в стаканчики на 150 мл для справжнього італійського еспресо.
Особливості програмування:
Робота з програмним забезпеченням rheAction відрізняється чудовими можливостями налаштування, індивідуалізованим підбором профілів. Так, склад напоїв і вартість можуть бути налаштовані по-різному в залежності від Ваших запитів.
Енергозберігаючий режим:
Передбачена функція енергозбереження під час роботи. Для цього встановлюється час, коли апарат буде включатися або йти в неактивний режим.
Інформація для користувачів:
В меню можна побачити перелік напоїв, для зручності розділений на категорії. Користувачеві залишається лише вибрати бажану продукцію. Перед тим як буде потрібно підтвердити вибір, буде надана інформація про те, якими дієтичними властивостями наділений продукт.
Додаткові можливості:
Під час підготовки продукту користувачі можуть розважитися переглядом інформації, яка видається дисплеєм, онлайн-реклами, можлива взаємодія з іншими сервісами.
Аудит (збір) даних:
Дані продажів доступні EVA-DTS форматі через IRDA або флеш-ключ. Розширений аудит даних з першого запуску. Аналізатор даних rheAction обробляє зібрані статистичні дані.

Номер оголошення: 4271491   |  переглядів: 157  
,  Київ, UA
на Флагма з 15 липня 2015

Схожі оголошення

Кофейный автомат Rheavendors Luce X2 ES, бу
60 000 грн/шт
Easyvending, ТОВ, UA, 139 км +2151 оголошення
Кофейный автомат Rheavendors Luce X2 ES | б / у (Риавендорс Люке Х2). Итальянское торговое кофейное оборудование для приготовления и продажи...
Кофейный автомат Rheavendors Luce Zero.2
262 210 грн/шт
Easyvending, ТОВ, UA, 139 км +2151 оголошення
Кофейный автомат Rheavendors (Риавендорс) Luce Zero.2 Современное торговое оборудование премиального сегмента для приготовления и продажи...
Кофейный автомат Rheavendors Sagoma Luce i6, бу
Ціна за запитом
Easyvending, ТОВ, UA, 139 км +2151 оголошення
Кофейный автомат Rheavendors Sagoma Luce i6 | б/у Торговое кофейное оборудование из Италии, предназначенное для приготовления и продажи...
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Ucoffee Владимир
менеждер
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності компанії.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет