ukr
Київ
01:09
Рампа мобільна гідравлічна 8 т
Рампа мобільна гідравлічна 8 т - фото 1 Рампа мобільна гідравлічна 8 т - фото 2 Рампа мобільна гідравлічна 8 т - фото 3 Рампа мобільна гідравлічна 8 т - фото 4
Оновлено: 5 червня 2019, 16:11

Рампа мобільна гідравлічна 8 т

149 000 грн/штука
оптова ціна
143 000 - 146 000 грн /штука
Иванов Сергей
менеджер
на Флагма з 2 листопада 2016

Опис

Мобільна рампа (гідравлічна рампа) є ідеальним рішенням для навантажувально-розвантажувальних робіт. Її конструкція забезпечує плавне та безпечне пересування навантажувача між різними рівнями висоти. Завдяки мобільності Ви можете збільшити можливості робочого процесу, адже вона не потребує вбудовування та може використовуватися як в приміщенні, так і на вулиці. Ручна гідравліка дозволяє всього лише одній людині керувати всім процесом роботи. Потребує мінімум часу підготовки для експлуатації, тому відчутна економія часу, що в свою чергу збільшує продуктивність праці та дохідність підприємства.

Наші рампи виготовляються із якісних матеріалів: конструкція зварена згідно стандартів, покривається ґрунтом, для запобігання корозії, поверх якого наноситься фарба, на вибір замовника; сучасні гідравлічні системи, які ми встановлюємо, мають високу потужність та витривалість. Рампа оснащена зчіпним пристроєм для транспортування по території складу.

Стандартно встановлюються поліуретанові колеса, які мають чудові показники при використанні на рівних складських поверхнях.

При потребі використовувати рампу на нерівних поверхнях, встановлюємо цільнолиті колеса.

Наша рампа може використовуватися при роботі із автомобільним, ж/д транспортом та контейнерами. Настил рампи забезпечує максимальне зчеплення коліс навантажувача із поверхнею конструкції, дозволяючи воді, снігу та бруду стікати крізь отвори, не перешкоджаючи навантажувальним роботам.

Використовується два види настилу - просічно-витяжний лист та зварний решітчастий настил.

Рампа оснащена боковими бортами, для безпечного пересування транспорту. Додатково може комплектуватися відкидною апарелю (стандартний розмір 0,4*2 м) та можливістю трьохстороннього розвантаження.

Виробництво знаходить в м. Києві та в м. Мукачево, що здешевлює затрати на логістику клієнтам з різних регіонів України.

Основні технічні харектеристики:
Довжина рампи – 9 м або 12 м , ширина – 2,1 м.
Діапазон підняття складає 0,85 – 1,50 м.
Управління здійснюється за допомогою ручної гідравліки.

Для замовлення індивідуальних параметрів телефонуйте!

Номер оголошення: 4101429   |  переглядів: 15
на Флагма з 2 листопада 2016

Схожі оголошення

800 грн/шт
Шевроле авео, ТОВ, Київ +453 оголошення
Форсунки шевроле авео 1.5 б/у рампа с форсунками
Ціна за запитом
АВ-эксим, ПП, Київ +28 оголошень
Стационарные рампы Ausbau-st устанавливаются перед доковыми воротами или на открытой ровной площадке, обеспечивая безостановочный и...
Ціна за запитом
ЛИГА, ПП, Київ +159 оголошень
Рампы. Эстакады - это сварные конструкции, которые предназначены для для облегчения ремонта, погрузки и разгрузки разногабаритных грузов. Они...
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Иванов Сергей
менеджер
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет