ukr
Київ
06:37
Гербіцид Амінка проти Амброзії та Лободи, для пшениці, кукур
Гербіцид Амінка проти Амброзії та Лободи, для пшениці, кукур - фото 1
Оновлено: 15 травня 2019, 12:20

Гербіцид Амінка проти Амброзії та Лободи, для пшениці, кукур

175 грн/літр
Билицын Сергей Васильевич
директор
на Флагма з 24 травня 2016

Опис

Системний післясходовий гербіцид для знищення пере­важної більшості дво­дольних широколистих бур’янів у посівах зер­нових колосових та ку­курудзи

діюча речовина:

2,4-діхлофеноксіоцтова кислота у формі диметиламінної солі, 600 г/л

виробник:

петерс енд, Угорщина

формуляція:

водний розчин

тарна одиниця:

каністра 20л.

сумісність щодо культурних рослин за умови дотримання регламенту застосування.
вдале поєднання високої ефективності та невисокої ціни препарату для захисту 1 га посівної площі роблять його фаворитом протягом останніх десятиріч.
сумісність із більшістю пестицидів та агрохімікатів робить його ідеальним партнером для бакових сумішей, проте в кожному окремому випадку слід перевіряти компоненти на сумісність.
діюча речовина порушує біосинтез структурних та ферментних білків, що призводить до призупинення метаболізму у рослині. Проникає через надземні органи (в основному через листя), активно пересувається по рослині, накопичуючись в молодих тканинах листків, стебла та коренів. Викликає пришвидшений ріст тканин верхньої частини листків, стебел і черешків, спричинює їх викривлення, потовщення провідних тканин, яке супроводжується підвищенням тургору. В результаті чого порушується водний обмін, втрачається тургор, рослини в’януть та гинуть.
Препарат вноситься наземним обприску­ванням в період від фази кущіння до виходу в трубку для зернових колосових, а також в фазу 3–5 листків для кукурудзи. Максимальна ефективність препарату спостерігається при його застосуванні під час активного росту бур’янів. Опти­мальна температура для обприскування +12…+20 °С. Забороняється проводити обприскування при швидкості вітру більше 3–4 м/с. Перші візуальні ознаки дії препарату спостерігаються на 2–5 день після внесення.
Препарат сумісний з більшістю пестицидів та рідких добрив, що рекомендовані для захисту зернових колосових культур та кукурудзи. Для розширення спектру бур'янів, що знищуються, доцільним є застосування препарату Амінка у бакових сумішах з Декабрист 480 та препаратами групи похідних сульфонілсечовин (препарати мм 600, Грізний, Майтус, Бату).

В кожному конкретному випадку необхідна попередня перевірка компонентів бакової суміші на сумісність. Для попереднього тесту компонентів бакової суміші на сумісність в прозору скляну ємність об'ємом не менше, ніж 0,5 л наливають води і додають препарати у відповідних пропорціях. Ємність закривають кришкою і збовтують деякий час до повного розчинення компонентів. За розчином спостерігають впродовж 30-45 хвилин. Якщо утворюється осад, то дані компоненти бакової суміші є несумісними і повинні застосовуватись окремо.
Для приготування робочого розчину бак обприскувача заповнюють водою на 1/2 об'єму, вми­кають режим змішування і додають необхідну кількість препарату. Доливають бак обприскувача до повного об'єму при ввімкненому режимі змішування.

При внесенні препарату режим змішування має бути постійно ввімкненим для підтримання робочого розчину в однорідному стані.
Культура

Фаза розвитку культури

Шкідливий об’єкт

Норми витрати препарату,
л/га

Пшениця озима

У період від кущення до виходу в трубку

Однорічні та деякі багаторічні дводольні бур’яни

0,7–1,2
Становить 200 - 300 л/га. За умов високої густоти стояння рослин норму витрати робочого розчину рекомендовано збільшувати для забезпечення повного та рівномірного змочування рослин бур'янів.
Оптимальна температура повітря для застосування препарату +12...+20°С. Забороняється проводити роботи з препаратом при швидкості вітру більше 3-4 м/с.

Дощ впродовж 3-5 годин після внесення препарату може істотно знизити ефективність його дії на бур'яни. Не рекомендовано застосовувати препарат на посівах, що знаходяться в стані стресу (приморозки, посуха, пошкодження шкідниками або внаслідок проведення боронувань та ін.)

Біологічна ефективність препарату

Фаза розвитку бур’яну,

сприятлива для знищення

Номер оголошення: 5086986   |  переглядів: 22  
на Флагма з 24 травня 2016
Ще шукають:

Схожі оголошення

Гардо ГОЛД, КС - гербіцид захист кукурудзи, сої та соняшнику
2 325 грн/10л каністра
Насіння, ПП, Київ +347 оголошень
Гардо ГОЛД, КС - селективний досходовий гербіцид, ефективний проти однорічних дводольних і злакових бур'янів у посівах соняшнику, сої та...
2
Гербіцид Хармоні
390 грн/шт
Агрорынок, ФГ, Київ +17 оголошень
Хармоні-системний гербіцид для контролю широколистних бур’янів у посівах сої, льону, кукурудзи, та зернових колосових культур Економний контроль...
Гербіцид «Гранстар» - діюча речовина трибенурон-метил
650 грн/шт
Гран, ПП, Київ +55 оголошень
Гербіцид «Гранстар» - діюча речовина трибумерон-метил Гранстар –післясходовий гербіцид системної дії для контролю дводольних бурянів, втому числі...
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Билицын Сергей Васильевич
директор
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності компанії.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет