ukr
Всі розділи
Київ
Барвиста вишиванка малюнок постер Dimense print дизайнерский рельефный 90 см х 70 см
Барвиста вишиванка малюнок постер Dimense print дизайнерский рельефный 90 см х 70 см - фото 1 Барвиста вишиванка малюнок постер Dimense print дизайнерский рельефный 90 см х 70 см - фото 2 Барвиста вишиванка малюнок постер Dimense print дизайнерский рельефный 90 см х 70 см - фото 3 Барвиста вишиванка малюнок постер Dimense print дизайнерский рельефный 90 см х 70 см - фото 4 Барвиста вишиванка малюнок постер Dimense print дизайнерский рельефный 90 см х 70 см - фото 5 Барвиста вишиванка малюнок постер Dimense print дизайнерский рельефный 90 см х 70 см - фото 6 Барвиста вишиванка малюнок постер Dimense print дизайнерский рельефный 90 см х 70 см - фото 7 Барвиста вишиванка малюнок постер Dimense print дизайнерский рельефный 90 см х 70 см - фото 8
Додано: 28 січня 2021, 01:04

Барвиста вишиванка малюнок постер Dimense print дизайнерский рельефный 90 см х 70 см

753 грн/штука
Глебский Евгений Вячеславович
руководитель
на Флагма з 21 липня 2008

Опис

Вишиванка - повсякденне назва вишиванки в українських національних костюмах. Українська вишиванка відрізняється місцевими особливостями вишивки, властивими українській вишивці.

Вишиванки немає в традиційному російською жіночому костюмі з сарафаном, що складається з довгою пишною спідниці, що звисає трохи нижче рук на бретелях, або гранично скороченого ліфа, що закріплює її на плечах.

В англійських перекладах українських текстів слово «вишиванка» є запозиченим. Точно так же, як кілт говорить про своє шотландському походження або мокасини відносяться до спадщини американських індіанців, вишиванка з гордістю визначає український народ.

Зазвичай вишиванку виготовляли із саморобного полотна, яке ткали на верстаті. В орнаменті знаходили відображення місцеві особливості.

Протягом історичного та культурного розвитку склалися найбільш доречні, з точки зору практичних і естетичних вимог форми одягу, її крій, різноманітні методи і способи декоративного оформлення. Серед них провідне місце займає вишиванка. Вона широко використовувалася в народному костюмі і в побуті. Вишивка слов'янського костюма багата і різноманітна. Нею прикрашали жіночі і чоловічі сорочки, верхній одяг, головні убори. Мотиви орнаментів, композиції, кольору передавалися з покоління в покоління, стаючи традиційними.

В сучасній українській термінології вишиванками прийнято називати не тільки сорочки з традиційними народними вишивками, але і інші фасони українського народного одягу. До таких належать блузи з вишивкою, сукні-вишиванки, пояси-вишиванки і т. Д. Саме в українській моді даний наряд набув найбільшого поширення і популярність як сучасний варіант шати.

Вишиванка - вишивка завжди в моді!

Останнім часом речі з українською символікою і колоритом знаходяться на піку популярності по всій Україні і не тільки! У кожної культури і народу є своя традиційна одяг, однак тільки українська вишиванка може нести глибокий сакральний і в той же час патріотичний зміст.

Світові дизайнери регулярно поповнюють свої колекції нарядами в традиційних етнічних стилях, доповненими мотивами і квітами різних орнаментів і вишивок. Незважаючи на величезну різноманітність такого одягу, вся світова спільнота визнає культуру української вишивки. Ще за старих часів українські вишиванки робили з бавовни, льону або конопель. Сорочки-вишиванки прикрашалися національними орнаментами і візерунками, які розташовувалися на комірі і рукавах.

Постер, завжди привертає увагу несподіваними прийомами. Можливість створити неповторну атмосферу, а так же оригінальний, яскравий і сучасний спосіб декору. Наші плакати підкреслять стиль і смак, допоможуть створити тематичний інтер'єр, даруватимуть щодня гарний настрій і позитивні емоції.

Сучасний плакат - вже давно не відповідає початкового опису великий аркуш паперу або тканини, зазвичай надрукований з текстом і зображеннями, який прикріплений до рекламного щита, світ змінюється і все набагато ширше. Плакат раніше по суті являв собою якесь інформаційне повідомлення для анонімної групи одержувачів, використовувався в інформаційній сфері.

Саме слово вперше було використано в далекому 16 столітті в Нідерландах. Голландці приклеювали інформаційні листівки до стін будівель та будинків під час визвольних змагань проти іспанських окупантів. Надалі такі листи паперу називалися плакаттен. У французькій мові воно трансформувалося в пластина і табло ( "зупинка").

У дохристиянські часи в стародавньому Римі правові тексти або офіційні повідомлення були розміщені на білих дерев'яних дошках в громадських місцях їх можна по праву вважати передвісниками плаката. Перші плакати з зображеннями з'являлися в 16-17 століттях - в якості реклами, розпродажів товарів або появи військ окупантів, тексти поєднувалися з зображеннями. У 18-му столітті для вербування солдатів, у Франції використовувалися ілюстровані плакати. Найбільш часто використовували плакати для книжкової торгівлі приблизно з 1830 року ілюстратори книг.

У ХХ столітті в середині 30х років в німецькомовному світі з'явилося слово від американської англійської ( «постер»). Kölnische Illustrierte Zeitung у...

Номер оголошення: 10896103
на Флагма з 21 липня 2008

Схожі оголошення

Вишиванка
Ціна
300 грн/шт
Пошив на заказ, ТОВ, UA, 139 км +832 оголошення
Вишиванка Сорочка Дитяча. Хлопчику та Дівчинці. Народний костюм. Все розмеры. Минимальный заказ 10шт.
2
Пакет майка 30х50 см Вишиванка 18 мкм 250 шт/уп
Ціна
0.32 грн/шт  
опт від 0.30 грн
Mcsves, ПП, UA, 139 км +219 оголошень
Пакет майка 30х50 см, 18 мкм., Вишиванка. В упаковке 250 шт, в мешке 25 уп. Минимальный заказ 1 уп (250 шт).  
7
Тиснення вишиванка
Ціна
200 грн/м. кв.
Остренская А.А., ФОП, UA, 139 км +37 оголошень
С целью ознакомления покупателей с нашей продукцией предлагаем вагонку ( сосна 1 сорт двухсторонняя 80 мм ) с тиснением по 200 грн м2. не смотря...
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Глебский Евгений Вячеславович
руководитель
За телефонами
У месенджерах
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності компанії.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет
Українська версія сайту
Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем, або оберіть її зараз.
Русский Українська English