ukr
Всі розділи
Київ
Профіль компанії

Олив Лайн, ТОВ

Представник компанії
Козловский Станислав Александровичменеджер по развитию
Адреса компанії
юридичний
Киевская область, с.Чайки, улица Валентины Чайки, 16
фактичний
Киевская область, с.Чайки, улица Валентины Чайки, 16
Реєстрація:  5 червня 2020
Індекс активності: F0.0
Скарга
Додати в блокнот

Діяльність компанії

Шановному Виробнику!
Компанія «ОЛІВ ЛАЙН» - один з провідних українських оптових постачальників продуктів харчування від кращих виробників з усього світу.
Під час виходу на ринок у 2000 році, ми поставили собі за мету: доповнити звичний раціон українців смачними і корисними продуктами, які не виробляються в нашій країні, але популярні й улюблені в усьому світі.
Ми прагнемо розвивати культуру споживання високоякісних продуктів в Україні та залучати співвітчизників до натурального і здорового харчування. Ми були одними з перших, хто почав розвивати культуру споживання оливок та оливкової олії в нашій країні, і дотепер є лідером цього ринку.
На сьогоднішній день в портфелі Групи компаній ОЛІВ ЛАЙН Україна представлено 22 торгових марки, серед них - світові бренди і українські торгові марки, які є нашою власною розробкою.
Ми зарекомендували себе як надійний і відповідальний партнер, тому провідні світові виробники продуктів в якості провідника для своїх марок в Україні вибирають саме нас.
Основу нашої надійності складають:
Багаторічний успішний досвід роботи на ринку FMCG
Збалансований портфель брендів
Розвинена система дистрибуції
Наші товари представлені в торгових точках по всій території України. Компанія має контракти з усіма національними та локальними мережами України, а також дистриб'юторськими компаніями в усіх областях.
Компанія ОЛІВ ЛАЙН має власний офісно-складський центр класу «А», що дозволяє оптимізувати бізнес-процеси по всьому логістичному ланцюгу і дозволяє значно скоротити час доставки продукції до кінцевого покупця, та власну транспортну логістику.
На даний момент компанія активно розвиває кондитерське направлення, та розглядає можливості як дистриб’юції Ваших кондитерських виробів в каналі «Рітейлу», так і виробництво власних торгових марок на потужностях українських виробників.
Якщо Ви бажаєте отримати надійного Партнера, та в короткий термін бути на полицях маркетів по всій Україні, ми готові розглянути Ваші пропозиції.
Контакти: Менеджер з розвитку компанії, Козловський Станіслав

Оголошення компанії

Переглянути всі
Всього оголошень: 1
Формуємо пакет для дистрибьюції (кондитерські вироби).
Ціна
1 грн/шт
Олив Лайн, ТОВ, UA
Шановному Виробнику! Компанія «ОЛІВ ЛАЙН» - один з провідних українських оптових постачальників продуктів харчування від кращих виробників з...
Всі оголошення компанії: 1
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет
Українська версія сайту
Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем, або оберіть її зараз.
Русский Українська English