eng
All categories
Kiev
Вендинговый кофейный автомат Rheavendors Luce X2 Touch TV
Вендинговый кофейный автомат Rheavendors Luce X2 Touch TV - photo 1 Вендинговый кофейный автомат Rheavendors Luce X2 Touch TV - photo 2
Renewed: 5 September 2018, 16:07

Вендинговый кофейный автомат Rheavendors Luce X2 Touch TV

2,200/piece
Ucoffee Владимир
менеждер
,  Kiev, UA
Flagma member since 15 July 2015

Description

Rheavendors Luce X2 Touch TV - перший з автоматів, що має активний інтерфейс і обладнаний активними онлайн-службами.
Інновація: На передніх дверцятах апарату розташований сенсорний 22-дюймовий екран.
Удосконалені можливості:
За допомогою сенсорного екрану можливо суттєво розширити потрібні налаштування. Оператори і споживачі можуть скористатися абсолютно новими можливостями інтерактивного вендінгу. Інтерфейс апарату здатний надати користувачам різну інформацію, можливо налаштувати програвання невеликих рекламних роликів або перегляд опису продукції. Апарат може бути налаштований у відповідності з певними особливостями місця, де він розташовується. Можливість його застосувати для просування і рекламування будь-якої продукції. Серед оснащення є аудіо-вихід, а також програмований датчик руху.
Версія Pro:
У версії «Professional» Luce X2 Touch TV оснащений професійним заварювальним вузлом Variflex, з можливістю дозування до 15 гр. зернової кави, що дозволяє готувати напої великого обсягу (до 300 мл) не втрачаючи якості!
Два види стаканчиків:
Вперше, в одній машині можна використовувати два види стаканчиків папір/пластик і різних розмірів: стаканчики на 300 мл для капучино і в стаканчики на 150 мл для справжнього італійського еспресо.
Особливості програмування:
Робота з програмним забезпеченням rheAction відрізняється чудовими можливостями налаштування, індивідуалізованим підбором профілів. Так, склад напоїв і вартість можуть бути налаштовані по-різному в залежності від Ваших запитів.
Енергозберігаючий режим:
Передбачена функція енергозбереження під час роботи. Для цього встановлюється час, коли апарат буде включатися або йти в неактивний режим.
Інформація для користувачів:
В меню можна побачити перелік напоїв, для зручності розділений на категорії. Користувачеві залишається лише вибрати бажану продукцію. Перед тим як буде потрібно підтвердити вибір, буде надана інформація про те, якими дієтичними властивостями наділений продукт.
Додаткові можливості:
Під час підготовки продукту користувачі можуть розважитися переглядом інформації, яка видається дисплеєм, онлайн-реклами, можлива взаємодія з іншими сервісами.
Аудит (збір) даних:
Дані продажів доступні EVA-DTS форматі через IRDA або флеш-ключ. Розширений аудит даних з першого запуску. Аналізатор даних rheAction обробляє зібрані статистичні дані.

Ad number: 4271491   |  views: 163  
,  Kiev, UA
Flagma member since 15 July 2015

Similar ads

Кофейный автомат Rheavendors Luce X2 ES, бу
UAH 60,000/pc
Easyvending, LLC, UA, 139 km +2151 ads
Кофейный автомат Rheavendors Luce X2 ES | б / у (Риавендорс Люке Х2). Итальянское торговое кофейное оборудование для приготовления и продажи...
Кофейный автомат Rheavendors Luce Zero.2
UAH 262,210/pc
Easyvending, LLC, UA, 139 km +2151 ads
Кофейный автомат Rheavendors (Риавендорс) Luce Zero.2 Современное торговое оборудование премиального сегмента для приготовления и продажи...
Кофейный автомат Rheavendors Luce Publico, бу
Price on request
Easyvending, LLC, UA, 139 km +2151 ads
Кофейный автомат Rheavendors Luce Publico | б/у Итальянское кофейное оборудование для приготовления горячих и холодных напитков на основе...
Show more
Contact the company
Ucoffee Владимир
менеждер
By phone
Say, that you found an ad on Flagma
Safety rules: Do not agree to a prepayment if you are not sure about the reliability of the company.
Write a message
Select category
×
Login to your account