rus
Киев
00:56

Анлеон, ООО

юридический
03022, Київ, вул. Васильківська, 37
фактический
03022, Київ, вул. Васильківська, 37
Гриник Ігор Леонтійович, директор
на Флагма с 13 января 2020
+380 (44) 228-XX-XX

Деятельность

Ми - компанія, що динамічно розвивається, в якій працює команда професіоналів своєї справи з більш ніж 15 літнім досвідом роботи у сфері ЗЕД.

Місія нашої компанії – «Робота на благо клієнта.

Наша спеціалізація – професійний аутсорсинг ваших експортно-імпортних операцій.
Повний логістичний супровід вантажів і комплексне митно-брокерське обслуговування. Митне оформлення, доставка вантажів «під ключ».

Якщо Ви вирішили зайнятися постачанням будь - якого імпортного товару на територію України - наші фахівці завжди прийдуть до Вас на допомогу. МИ зможемо укласти контракт із зарубіжним постачальником, прорахуємо і виберемо оптимальний варіант логістичної схеми відносно часу і вартості, оперативно доставимо товар до Вас на склад. При необхідності, надамо відстрочення платежу за товар.

Якщо у Вас є покупці на Ваш товар в інших країнах – ми зможемо грамотно і оперативно виконати експортну операцію, зручну як для Вас, так і для Вашого зарубіжного покупця.

За бажанням нашого клієнта стати учасником зовнішньоекономічної діяльності, ми здійснимо акредитацію Вашої компанії на митниці і надамо якісне митно-брокерське обслуговування. Доставка «під ключ» передбачає постачання товару, який пройшов повне митне очищення з комплектом дозвільних (сертифікація, СЕС, гемологія і так далі) і податкових документів.

При імпорті високотехнологічного устаткування ми допоможемо оптимізувати Ваше податкове навантаження по ПДВ в рамках існуючого законодавства.

Багатий досвід, знання і уміння наших співробітників зроблять імпортно-експортну операцію для Вас простою і зрозумілою.

Ми візьмемо на себе всі турботи по постачанню будь-якого вантажу на територію України, а також за межі нашої країни.

просмотров: 6

Регистрация: 13 янв 2020      индекс активности: F 0.6

×
×
×
×
×