Евросем, ООО

юридический
Киев, 161 Садовая, 67
фактический
Киев, 161 Садовая, 67
Потлова Дарья
, маркетолог
Тел:
+380 (95) 271-07-54

Деятельность

Товариство з обмеженою відповідальністю «Євросем» - молода амбіціозна компанія, яка стрімко увірвалась в життя українських аграріїв, заслуживши репутацію досвідченого та надійного партнера сільгоспвиробників у забезпеченні стабільних врожаїв.

Завдяки кваліфікованим фахівцям, які використовують новітні технології, постійно вдосконалюють якість продукції, компанія займає одне з провідних місць серед виробників насіння, реалізуючи кращі продукти на насіннєвому ринку.

ТОВ «Євросем» співпрацює з багатьма науковими установами:

Науковий інститут селекції (м. Миколаїв)
Інститут рослинництва їм. В. Я. Юр'єва НААН (м. Харків)
Селекційно-генетичний інститут (м. Одеса)
Інститут землеробства НААН (м. Київ)
Інститут олійних культур (м. Запоріжжя)
Компанія являється дистриб'ютором всесвітньовідомих виробників високоякісного насіння сільськогосподарських культур «Піонер»; «Сингента»; «Євралис семанс», «Інституту рільництва та овочівництва, м. Нові-Сад, Сербія»; «Палента Технолоджіс».

Наша компанія завжди гарантує своїм покупцям не тільки високу якість продукції, але й вигідні умови контракту, своєчасну доставку та товарне кредитування.

Ми чесно і сумлінно ставимося до наших співробітників, ділових партнерів і клієнтів. Наша компанія постійно обмінюється досвідом з різноманітними сільгоспвиробниками та веде селекцію спільно з багатьма науковими установами, виробляє і реалізує високоякісний насіннєвий матеріал для різних регіонів і умов вирощування.

Доробка насіння є важливим етапом технологічного процесу, який впливає на якість кінцевої продукції, включає в себе очищення, травлення, пакування і зберігання, саме тому «Євросем» обирає кращі заводи по доробці насіння, очисна техніка яких відповідає всім сучасним вимогам, а наші фахівці мають великий професійний досвід та рівень кваліфікації.

просмотров: 158
Флагма-Регистрация: 9 июл 2013      индекс активности: 0.0
×
×
Флагма сайты в 48 странах мира
×
×
×